Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Vinil Baskı

18.03.2015
1.298
Vinil Baskı

Yollara asılan afişler ya da pankartlar, seçim reklamları için yine sokak aralarına ve de caddelerine asılan afişler vinil baskı kullanılmaktadır. Bu baskı türü hem liderler tarafından hem de çeşitli özel ya da devlet kurumlarının sokaklarda yapacağı reklam afişleri için tercih edilmekte ve birçok kişi vinil yerine; bu baskı türüne branda adını vermektedir.

Vinil baskı; gerek hava sürtünmesinden gerekse gerçekleşen hava olaylarından etkilenmemeli ve bu reklam süresi boyunca asıldığı yerde kalması gerekir. Bu tür özelliklere dikkat edilerek hazırlanması gereken bu baskıyı biz sizlere Araz Reklam firması olarak kaliteli ve de profesyonel şekilde sunuyoruz. Her türlü baskı çalışmalarınızı yapan firmamız vinilde de başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Araz Reklam firması olarak sizlere günümüzde kullanılan 4 vinil baskı çeşidinde de sizlere yardımcı olmaktayız. Gerek ekibimiz gerekse de baskı için kullanış olduğumuz malzemeler oldukça kalitelidir. Böylece reklam afişinizin ya da seçim afişinizin uzun süre kalmasını sağlayarak halkın daha uzun süreli bir şekilde bilgilenmesine yardımcı olmaktayız.
Vinil baskı hizmeti veren Araz Reklam firmamız Mesh Vinily, Blackout Vinily, Versaydek Vinily ve son olarak da Canvas Vinily hizmetlerini sunuyor. Mesh Vinily hizmetimiz ile ışık kullanılmayan tabelalar olarak ayarladığımız afişlerinizi aynı zamanda da genellikle camlara yapıştırarak afiş şeklinde de kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Blackout Vinily hizmetimiz ile; caddeler üzerinde yer alan direklere yapmak istediğiniz reklamlarınızı uyguluyoruz. Versaydek Vinily hizmetimiz sayesinde; tırlar üzerine yaptırmak istediğiniz reklam kaplama hizmeti alabilir ve bunun yanında da 10 yıl garanti süresi de elde etmiş olursunuz. Son olarak Canvas Vinily hizmetimiz; tablo ya da çerçeve olarak reklamlarını duyurmak isteyenler için kullandığımız yöntemdir. Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Siz de firmamız olan Araz Reklam’dan vinil baskı hizmeti almak isterseniz sitemizi ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: