Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Adana Tabela

09.05.2018
1.473
Adana Tabela

Adana Tabela

Bir iş yerinin dışarıdan görülebilir olması için ihtiyaç duyduğu reklam malzemelerinden biri de tabeladır. Tabela, firmanın reklamını yapmak, bilinir olmasını sağlamak için kullanılan materyaldir. En küçük firmadan dünyaca ünlü markalara kadar işletmeler tabela kullanır. Firmamız Adana tabela ihtiyaçlarınızın çözümü için hizmet verir. Kullanılacak tabela seçim yapılırken, amacı, yerleştirileceği mekan ve tasarımı önemli noktalar arasındadır. Bu ikisi arasında uyumsuzluk olması, tabelanın gerçek amacına hizmet edemeyeceği sonucunu doğurur. Tabelalar görsel amaçlı üretilen ve yine görselliği yüksek olması gereken reklam ürünleri arasındadır.

Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabelalar ahşap, metal, alüminyum, polikarbon, profil gibi çeşitli malzemelerden üretilebilir. Tek bir levha üzerine doğrudan işletme bilgilerinin yazıldığı tabelalar olabildiği gibi, kutu harfler ile yapılan tabelalarda vardır. Tabelalar ışıklı veya ışıksız olabilir. Kutu harfler ise alüminyum, pleksiglas, krom gibi malzemelerle yapılabilir. Gravür tabela ve branda üzerine yapılan afişler ise en çok tercih edilen tanıtım araçları arasındadır. Bilgisayarlı teknolojilerin tabelacılık sektörüne girmesiyle birlikte, tabela çeşitleri çoğaldığı gibi, üretim aşamaları da kısaldı. CNC tezgahlarda kolaylıkla kesimi yapılan tabelalar, nerdeyse sıfır hata ile üretilirler. Adana tabela bütün tabela çeşitlerinin üretimini yaparken, tasarım konusunda da yardımcı olur.

Tabela Seçimi

Tabelanın yönlendirici etki yaratması istenildiğinden, tabela şekli ile ilgili seçim kullanıldığı yere göre değişir. Yollarda görülen büyük ebatlı ve ışıklı tabelalar gece de dikkat çekebilecek şekilde tasarlanır. Daha kurumsal işletmeler ise kurum kimliğine uygun sade ve genellikle içeriğinde logolarının ya da amblemlerinin bulunduğu tabelaları tercih ederler. Tabela seçimi önemlidir. Kullanılacak tabelanın formu ile yapılan iş arasında bağlantı olması kurum kimliğini daha doğru yansıtır. Örneğin fastfood ürünü satan bir işletmenin düz bir zemin üzerine sadece marka ismini yazması müşteriler için yeteri kadar çekici olmaz. Bu tür işletmelere daha renkli ve çarpıcı tabelalar önerilir. Adana tabela firmamız, bütün bu süreçlerde müşterilerine destek verir. Farklı örnekler sunarak en doğru tabela seçiminin yapılmasına imkan sağlar. Fark yaratan çözümler ile diğer firmaların arasında öne çıkmanızı sağlar ve tabela ile ilgili olan bütün ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılar.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

   
   

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: