Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Kartvizit

29.01.2021
888
Kartvizit

Kartvizit

Birey ve kurumsal firmaların kendilerini sade ve anlaşılır bir biçimde tanıtmasını sağlayan kaliteli küçük çaplı kartlara kartvizit adı veriliyor. Türkiye kalite standartları üzerinden özel olarak üretilen bu ürünler geçmişten bugüne kadar 81 ilden yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Pratik bir şekilde kullanılan kartvizitler son derece şık ve estetikli ürünlerdir.
Bu nedenle kullanıcılarına pek çok yönden avantajlar sağlıyor. Kartvizitler kurumsal işletmelerin pek çok özelliklerinin öne yansıtıldığı kartlardır. Firmaların iletişim bilgilerini de sunduğundan tüketicilerin söz konusu işletmelere daha hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlıyor. Kartvizitler genel itibariyle geniş kataloglar sunuyor. Kart üzerinde firmaların ismi, iletişim bilgileri vs gibi faktörler yer alıyor.
Kartvizit Üzerinde Yer Alması Gereken bilgiler
Kaliteli bir kartvizit mutlaka kapsamlı bir içerik sunmalıdır. Kartın üzerinde ilgili firmanın ismi ve logosu, birey adı soyadı, bireyin unvanı ve pozisyonu, birey cep telefon numarası, her ne kadar şart olmasa da faks iletişim bilgileri, kurumsal e-posta ve kurumsal web sitesi adresi ve adres bilgileri yer alması gerekiyor.
Kartvizit üzerinde yukarıdaki bilgilerden herhangi birinin eksik olması beraberinde ilgili firmanın daha düşük düzeyde tanınması anlamına geliyor. Ayrıca tercihe göre telefon numarası ve faks bilgileri yazılmayabilir. Tercihe göre kart üzerine ayrıca QR kodu da ilave edilebilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en temel nokta, kartın üzerinde mutlaka firma ve birey iletişim bilgileri, logo yer almasıdır. Çünkü bu ayrıntılar müşterilerin firma ve bireye kolayca erişmesini sağlıyor.

Kartvizit Türleri
Geniş türleri bulunan kartvizit bu nedenle işletmelerin özel talepleri doğrultusunda hazırlanıyor. Kartvizitlerde sıkça tercih edilen toplamda 4 farklı modeller söz konusudur. Bu türler, kuşe kağıtlı kartvizitler, Amerikan Bristol kağıtlı kartvizitler, Japon Bristol Kağıtlı kartvizitler ve son olarak da Tual kağıtlı kartvizit türüdür. 4 kartvizit çeşitleri ülkemiz geneli haricinde dünya genelinden de yoğun olarak tercih ediliyor. Kartvizitler son derece kullanışlı ve ergonomiktir. Hafif ağırlığa sahip olduğundan taşınması son derece kolaydır.
Kartvizit Tercihinde Dikkat Edilecekler

tercihinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kartın üretildiği firmanın kurumsal kimlikli ve profesyonel anlamda hizmet sunmasıdır. Amatör işletmeler üzerinden tercih edilen kartvizitler düşük kalite standartlarına sahiptir. Firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

My Comments. vgrmalaysia.net Comment Feed.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: