Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Kaşe

18.03.2015
1.176
Kaşe

Her firmanın fatura ya da yasal belgeler üzerinde kullanması gereken kaşe işleriniz de Araz Reklam ayrıcalığında gerçekleştirilebilmektedir. Üzerinde vergi dairesince bildirilmiş şirkete ya da kişiye ait bilgilerin, adresin, vergi dairesi ve vergi numarası ile telefon numaralarının yazdığı kaşeyi gerek faturalarınızda, gerek kargo alımlarında ya da size ait tüm bilgilerin yer alması gereken her yerde kullanabileceğiniz pratik bir üründür.

Yasal sorumluluğu da bulunan kaşe lerin doğru bilgiler içermesi önemli bir unsur iken Araz Reklam firmamız size bu konuda da yardımcı olabilmektedir.

Yasal belgelerin basımını yapma yetkisine sahip olan Araz Reklam firmamızda her türlü reklam işlerinizi yaptırabileceğiniz gibi bu tür yasal evraklarınızın basımı da gerçekleştirilmektedir. İhtiyacınız olan bütün ürünlerin tek bir merkezden yani Araz Reklam firmamız tarafından yapılabiliyor olması size zamandan kazanmanıza olanak sağlarken, kaşe uygulamasının ücretlendirme konusunda da bir takım avantajlar sunuyor.

Hem firmanızın reklamlarını yaparak adınızı, kampanyalarınızı, indirimlerinizi duyurmanız, yılbaşı, resmi ya da dini bayramlarda kutlama yapmanıza olanak sağlayan Araz Reklam firmamız, Maliye Bakanlığı onayı ile resmi ve yasal evrak basımı ve kaşe yapımı da gerçekleştirmektedir.

Kaşe yaptırmak için Vergi Levhanız yeterli olurken, ayrıca kaşe üzerinde belirtilmesini isteyeceğiniz iş yeri ve cep telefonu numaralarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Çok kısa sürede tamamlanacak olan kaşe yapımı, size kısa sürede teslim edilecektir.

Ayrıca yıpranma ve içeriğindeki bilgilerin değişmesi doğrultusunda da tüm kaşe makinesini değiştirmek zorunda kalmayacak yalnızca bilgilerin yer aldığı lastik değişimini yaptırarak daha kolay ve daha ucuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İşte tüm bu iş ve işlemleri Araz Reklam firmamız aracılığıyla yapabilir, işlerinizin tamamını kısa sürede tamamlayarak, özgün tasarım ve içerikle teslim alabilirsiniz. Daha ayrıntılı kategori bilgileri için sitemizden faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: