Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Yelken Bayrak

18.03.2015
1.165
Yelken Bayrak

Adını kesim görüntüsü sebebiyle Adana Yelken Bayrak olarak alan reklam ürünü, tanıtım ya da ilgi çekmek için konumlandırılan ve tasarlanan bir reklam çeşididir. Kullanımı son derece rahat ve pratik olan Yelken Bayrak çeşitleri reklam sektörünün en iyi çalışmalarından biridir. Hareketli ve ilgi çekici özelliği ile firmanıza yönelik çalışmanın hakkını veren Yelken Bayrak çalışması da firmamız Araz Reklam tarafından itina ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Yelken Bayrak ölçüleri; 50×250 cm, 50×300 cm, 70×250 cm, 70×300 cm, 70×350 cm, 70×400 cm, 100×350 cm ve 100×400 cm olarak belirlenirken siz dilediğiniz ölçüde Yelken Bayrak tercihini yapabilirsiniz.

İşletmenizin önüne bilgi ve dikkat çekme amaçlı olarak yapılandırılan Yelken Bayrak, özel alaşımlı direği ve plastik dubası ile birlikte oluşturulmaktadır. Yağmurdan ve güneşten etkilenmeyen Yelken Bayrak kumaşı yıkanabilir özelliğe de sahiptir. Araz Reklam tarafınca yapılacak olan reklam uygulaması size özel tasarlanarak, tekstik baskı tekniği ile ilgi çeken en iyi reklam öğesi olma özelliğini taşıyacaktır.

Üzerine uygulanacak olan baskı tekniği iki taraflı yapılarak bayrağın 365 derece dönmesi durumunda her iki tarafında da firmanıza ait logo çalışması görülür halde olacak. Ayrıca kurulumu da son derece hızlı ve kolay olan Yelken Bayrak, kaliteli bir reklam malzemesi iken aynı zamanda firmamız tarafından sunulan cazip fiyat avantajı ile de çekici konumdadır.

Yelken Bayrak sektöründe aynı zamanda, olta bayrak, reklam bayrağı, demonte bayrak ya da beach flag olarak da adlandırılmaktadır. Siz de rakiplerinizden bir adım önde olmak, görünür kılınmak ve reklam yapma alanında öne çıkmak istiyorsanız firmamız Araz Reklam ile bir an önce tanışmalısınız. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgiyi ve referanslarımızla ilgili olarak bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: