Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Adana Tabela İmalat

16.05.2018
1.327
Adana Tabela İmalat

Adana Tabela İmalat

Yönlendirmek, tanıtmak, bilgi vermek amacıyla iç ve dış mekanlara konulan, çeşitli yöntemlerle üretilen levhalara tabela denir. Bir levhanın tabela olması için mutlaka bir amacının olması gerekir. Tabela üretimi ise kullanım amacına göre farklı malzemeler ile yapılır. Öncelikle tabelaların kullanım amacı reklam içindir. Tanıtımın vazgeçilmez parçaları olan tabelalar hemen hemen bütün dükkanların, mağazaların ve bunlar gibi işletmelerin kullandığı araçlardan biridir. Firmamız Adana tabela imalat alanında bütün ihtiyaçları karşılar.

Tabelaların üretimi sırasında malzeme çeşitliliğin de artması, daha işlevsel ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Tabelalar için kullanılan malzemelerin başında metal, alüminyum, pleksiglas ve polikarbon malzemeler gelir. Bunlar tabelaların üretimi sırasında tek başlarına kullanılabilecekleri gibi birbirleri ile birlikte de kullanılabilirler. Tabelalar ile ilgili bir ayrımda ışıklı ya da ışıksız olmasına göre yapılır. Tabelalar ihyaca bağlı olarak ışıklandırma sistemi ile donatılabilirler. Harflerin kullanım şekli de tabelanın karakterini etkiler. Bazı tabelalar sadece harf dizilimlerinden oluşabilir. Harfler alüminyum, plexi gibi farklı malzemeler ile üretilir. En çok tercih edilen ve görselliği yüksek tabela çeşitleri arasındadır.Bazıları ise bir plaka üzerine baskı yapılarak elde edilirler. İşte tabelalar ile ilgili bütün ayrımlar nerede kullanılacaklarına göre belirlenir. Örneğin dış mekanda uzun süre kullanılması planlanan bir tabelanın aynı zamanda dış etkenlere karşı da dayanıklı olması hedeflenir. Bu nedenle Adana tabela imalatı sırasında kullanım alanının özellikleri de göz önüne alınır. Reklam amaçlı kullanılan tabelalar kadar uyarı amaçlı kullanılanlar da vardır. Özellikle okul, hastane gibi alanlarda bu tarz ürünler tercih edilir.

Adana tabela imalat olarak her türlü malzemeden her türlü ihtiyaca yönelik tabela imalatımız mevcuttur. İmalat aşamasında gerekli olan bütün teknik desteği verdiğimiz gibi imalatın tamamlanmasının ardından da tabelanın montaj kısmında servis imkanımız vardır. Montaj kısmının da en az üretim aşaması kadar önemli olduğunu vurgulamakta fayda var. Montaj sırasında oluşabilecek bir aksaklık tabelanın zarar görmesine neden olabilir. Doğru yapılmamış bir montaj güvenliği tehdit eder. Özellikle elektrik aksamı bulunan tabelaların kaçak ihtimaline karşı dikkatlice kurulması gerekir.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: