Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Reklam Ajansı

28.05.2018
1.791
Reklam Ajansı

Reklam Ajansı

Çağımız reklam çağı. Reklam denilince akla televizyonlarda, basılı medyada yayınlanan video ve görsel çalışmalar gelse de bu kadar kısıtlı olmadığını söylemek de fayda var. Broşürden, tabelaya hatta kurumsal kimlik gösteren kartvizitlere kadar her türlü ürün reklam alanına girer. Tanıtım amaçlı ürünlerin tasarlanıp üretildiği şirketlere ise reklam ajansı adı verilir. Bir reklam ajansının ana amacı müşterisini pazarlama sektörü içerisinde yukarılara taşımaktır. Firmamız tabela, dijital baskı, bayrak imalatı gibi alanlarda hizmet verir.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Sizler için tecrübelerimiz doğrultusunda nasıl daha çok dikkat çekeceğinizi tasarlayabiliriz. Her türlü tabela çözümü ile yanınızdayız. Led tabela, kutu harfler, branda üzerine afiş gibi ürünler ile tanıtımızı yapmanızı sağlarız. Reklamcılık sektörünün en çok kullanılan ürünleri arasında giren folyo baskı hizmetimiz vardır. Bütün bunların hem tasarım, hem üretim hem de uygulama aşamalarında hizmet veririz. Bir başka deyişle müşterileriniz ile aranızda köprü vazifesi görecek ürünlerin üretimini yaparız. Ortaya çıkacak tanıtım ürününün kullanım amacı ve yeri belirlendikten sonra, en uygun tercih yapılır. Burada dış mekan, iç mekan, tanıtımının yapılması istenilen marka gibi farklı faktörler değerlendirilmeye alınır. Kapalı alanlarda kullanılacak bir ürün ile açık havada kullanılacak ürün arasında elde edilmek istenilen dayanıklılık farkları vardır. Bunların hesaplaması doğru yapılmazsa yıpranma, eskime ve aşınma sorunları kısa sürede ortaya çıkar ve ekstra maliyet yükü oluşur.

Bilgisayar programları ile tasarım olanaklarının artması ile reklamcılık alanı ilerlerken ortaya başka bir sorun da çıktı. Bu konuda yeterli bilgisi olamayan kişilerin tasarımcı kimliği ile ön plana çıkması ve reklam ajansı gibi çalışmasıtanıtım ürünlerinin verimsiz olmasına neden oldu. Oysa ki reklamın bel kemiği tasarımın doğru yapılması ve uygulanmasıdır. Görsel olarak kalitesi olan bütün ürünler dikkat çekmek yerine müşteriyi uzaklaştırır ve firma hakkında olumsuz bir görüşe sahip olmasına sebep olur. Reklam ajansı seçimi yaparken de bunlara dikkat etmek gerekir. Bu konuda bilgi ve deneyim birleştiği zaman doğru bir sonuç alınabilir. Yüksek kalite anlayışı ve sürekli gelişim kriterleri ile verdiğimiz hizmet doğrultusunda markanızı en doğru şekilde tanıtabilirsiniz.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: