Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

FOLYO BASKI

04.01.2021
657
FOLYO BASKI

Folyo Baskı

Yüksek kalite standartları üzerinden gerçekleştirilen folyo baskı özellikle arka bölümü yapışkan özelliğine sahip olan mat veya parlak yapıya sahip olan kâğıt malzeme üzerinden gerçekleştirilen bir uygulamadır. Pratik bir şekilde gerçekleştirilen folyo özellikle reklam ve çeşitli tanıtım alanlarında tercih edilen bir malzemedir. Bu yönüyle folyo baskılar özellikle kurumsal işletmelere hitap ediyor. Bu ürünler firmaların talepleri doğrultusunda farklı biçim ve nitelikler üzerinden özel olarak imal ediliyor.
Dolaysıyla folyo baskılar 81 ilimiz üzerinden de yoğun bir şekilde üretiliyor. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri daha çok sert zeminlere yapıştırılarak uygulanmasıdır. Dolaysıyla folyo malzemeler sert zeminlerde %100 garanti kapsamında uygulanıyor. Reklam sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden olan folyo baskılar özellikle teknolojik makineler üzerinden üretiliyor. Bu nedenle de tüketiciler zamandan tasarruf edebiliyor.
Folyo Türleri Ve Kullanım Sahaları
Beklentiler doğrultusunda uygulanan folyo baskı geniş türler içeriyor. Dolaysıyla bu ürünler firmaların istekleri doğrultusunda hazırlanıyor. Folyo türleri her ölçekten kurumsal işletmelere etkin bir şekilde çözümler üretiyor. Normal yani diğer bir adıyla standart folyo türleri daha çok vitrinlerde, tabelalarda, cephe ve yönlendirme gibi pek çok farklı sahalar üzerinden tercih ediliyor. Cast folyo türü özellikle girintili ve çıkıntılı kısımlarda uygulanıyor.
Bu folyo türü daha çok araçların yüksek ısılardan korunması amacıyla uygulanıyor. Özellikle özel laminasyon malzemesiyle entegre edilmesi durumunda daha uzun seneler boyunca kalitesini sürdürüyor. Şeffaf folyo türü en çok tercih edilen folyo türleri arasında yer alıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere tamamen şeffaf bir yapıya sahiptir. Kolay bir şekilde uygulanan bu folyo türü doğrudan içeriden yapıştırılarak dijital baskı ters baskı olarak uygulanıyor.
Folyo Baskıda Dikkat Edilecekler
Folyo baskı işlemi uzmanlık ve yüksek özveri gerektirir. Bu işlemde yapılan küçük çaplı hatalar beraberinde müşteri memnuniyetsizliğine ve düşük kalite standartları elde edilmesine sebep oluyor. Folyo baskının mutlaka %100 garanti kapsamında gerçekleştirilmesi gerekiyor.
Garantisiz bir şekilde gerçekleştirilen folyo baskılardan başarılı neticeler elde edilmesi mümkün değildir. Bu hizmet modelinin sadece profesyonel ve kurumsal kimliğe sahip olan firmadan alınması önemlidir. Amatör türden folyo baskı firmaları yüksek risk faktörleri teşkil ediyor. Bu türden firmalardan garantili ve geniş referanslar üzerinden folyo baskılar talep edilmesi söz konusu değildir.
Kurumsal
Kurumsal folyo baskı firmasından güvenle hizmet alınabilir. Bu özelliğe sahip olan işletmeden ek ücretler ödenmeden en kaliteli folyo türleri hizmeti alınabilir. Folyo baskı hizmeti kurumsal firma tarafından hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Dolaysıyla kurumsal firmanızın büyüklüğü fark etmeksizin en iyi folyo baskıları kurumsal firma sitesi üzerinden talep edebilirsiniz. Firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Given the many bad things that could result from its use, it would be best to stay away from these pills. vgrmalaysia In case of any problems with sexual activities, its best to consult a doctor for the best results.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: