Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Oneway

18.03.2015
1.994
Oneway

Ön cephesi tamamen cam olan binalara şahit olmuşsunuzdur. Bir kısmında da bu camların üzerinde reklamlar yer alır. Son derece işlevsel olan bu işlem hem camın reklam anlamında kullanılır olmasını sağlar, hem de geniş yüzeyi ile birçok alandan görülmesini sağlar. Tabii bu reklam çeşidi yapılırken sanmayın ki iç mekanda oturanlar güneşten ve aydınlık havadan faydalanamıyor. One Way Vision diğer adı ile Delikli Folyo uygulamasının en büyük özelliği dışarıdan reklam görülürken, sizin içeriden dışarıyı görebilme olanağınızdır.

One Way Vision – Delikli Folyo uygulaması teknik çalışmalar ve yılların tecrübesi ile Araz Reklam firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. İster tek bir resim uygulaması ile satışını yaptığınız ürün ya da hizmeti öne çıkarabilirsiniz ya da şirketinize ait logoyu vurgulayabilir ve tanınırlığınızı arttırırsınız. Büyük cam kaplama binalarda cephe giydirme ile de gerçekleştirilebilecek olan One Way Vision – Delikli Folyo çalışması en iyi reklam ögesi olarak son yıllara damgasını vurmuştur.

Dışarıdan yapıştırılacak olan One Way Vision – Delikli Folyo ile binanın dış cephesinde reklamınız yer alırken, içeriden dışarıyı görebilme avantajı ile de son derece ilgi çekici bir reklam unsurudur. Siz de hala bir reklam firması ile çalışmıyorsanız ya da çalıştığınız firmadan memnun değilseniz Araz Reklam firmamızın ayrıcalığı ile tanışmanın tam zamanıdır.

Sektör içinde uzun yıllardır hizmet veren Araz Reklam firmamız, işin uzmanı, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, müşteri memnuniyetini önde tutan ve her müşterisi için ayrı reklam tasarımları gerçekleştiren Araz Reklam firmamız One Way hizmeti ile sizi de rakipleriniz arasında bir adım öne çıkaracaktır. İşin uzmanı ile çalışmak her daim size zamandan ve maddi açıdan kazandıracak yöntemlerden biridir.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: