Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Raket & Bilboard

18.03.2015
1.837
Raket & Bilboard

Şehir içi ya da şehir dışında yolculuk yaparken yol kenarlarında gördüğümüz raket ve bilboard reklam uygulamaları da günümüzde en çok kullanılan reklam araçlarından biridir. Şehir içinde uygulanan raket ve bilboard reklam uygulamaları belli standartlarda belirlenirken, şehrin estetik görüntüsü önemli bir yer tutar, dolayısı ile raket ve bilboard ölçüleri ve nerelerde uygulanacağı şehrin belediyesince belirlenmiştir.

Dış mekan reklamcılığı arasında değerlendirilen raket ve bilboard reklam uygulamaları dış koşullara uygun olarak güneş, yağmur gibi iklimsel özelliklerden etkilenmemek üzere oluşturulmaktadır.

Raket ve bilboard tasarımları ve uygulamaları da firmamız Araz Reklam tarafından özen ve itina ile gerçekleştirilirken, tasarımlarındaki farklılık ve uzun süre kullanılabilir olması da çalıştığımız müşterilerimiz açısından öne çıkan özelliklerdendir. Çünkü şehrin sokaklarında ya da şehirler arasında uygulayacağınız raket ve bilboard reklam uygulaması diğer tabela uygulamalarından farklı olmalı ve göze çarparak farklılık yaratmalıdır.

Bütün raket ve bilboard reklam çeşitlerinin aynı ebatta oldukları düşünülürse bu konuda farklılık yaratılamayacağı için de dolayısı ile içeriği ve tasarımları ile öne çıkmalıdır.

Siz de Araz Reklam firmamız ile çalışarak hem bütçenizde hem de zamanınızda tasarruf yapabilirsiniz. Araz Reklam olarak raket ve bilboard uygulamalarında sizin sunacağınız doneler ile en iyi tasarımları gerçekleştirerek ve diğer reklam çalışmaları arasından sıyrılmanızı sağlayacağız.

Reklam çalışmaları da tam bu doğrultuda hazırlanırken, sizin raket ve bilboard reklam aracılığıyla da satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da hizmetin daha öne çıkmasına olanak sağlayacaktır.

Yeni açtığınız iş yerinizin, ya da kurumsal şirketinizin yeni ürünlerini sunmak, reklamını yapmak ve satış rakamlarınızı arttırmak için en iyi çalışmalardan olan raket ve bilboard reklam uygulamalarını Araz Reklam firmamızın farkı ile yaşayabilir ve bu ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: