Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Davetiye

18.03.2015
1.495
Davetiye

Gerek düğünlerde, gerek toplantılarda ya da iş yemeklerinde Davetiye kullanılır. Toplantıya ya da kutlamaya gelmesi istenen kişileri çağırmak için kullanılan kartlar hem estetik durmalı hem de kaliteli kağıt kullanılmalıdır. Davetiye siparişi veren firmalar ya da kurumlarda kendilerine kaliteli ve bu işte profesyonel ekip barındıran reklam firmalarını tercih etmektedirler.

Bizler de Araz Reklam firması olarak sizlere davetiye hizmeti sunmaktayız. Reklamcılık ve matbaacılık konusunda deneyimli ekibimiz bulunuyor ve biz bu ekip ile birlikte firmamızı kurmuş olduğumuz günden beri sınırsız ve de kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Bu noktada güçlü referanslara sahip olan firmamız ile irtibata geçebilir ve en güzel Davetiyelere sahip olabilirsiniz.

Araz Reklam firması olarak son yılların trend olan Davetiye örneklerini takip ediyor ve sizlere bu doğrultuda hizmet veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda hiç basılmamış olan Davetiye tasarımları yaparak sizlere sunuyoruz. Araz Reklam olarak sunmuş olduğumuz hizmeti uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile yaptığımız gibi aynı zamanda da kısa sürede teslimat gerçekleştirerek müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz.

Bir iş yemeğine ya da toplantısına davet edeceğiniz misafirler arasında rakip firmalar ya da şirketler de yer alır. Toplantıya henüz başlamamanıza rağmen firmanız hakkındaki ilk düşünceyi olumlu kılmanın yolu da kaliteli ve profesyonel tasarımla hazırlanmış Davetiye ile sağlamanız mümkün olacaktır. Bu mümkünlüğü sağlamak için de Araz Reklam olarak sizlere son derece kaliteli hizmet sunuyoruz.

İş toplantı ya da yemekleriniz dışında bir açılış davetiniz için de kullanmanız gereken Davetiye ile reklam sistemini Araz Reklam firmamızın ayrıcalığı ile gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sitemize girip bizlerle iletişim kurmak olacaktır. İletişim formundan bizlere ulaşabileceğiniz gibi web sitemize abone olarak da bizi takip edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: