Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Adana Led tabela fiyatları

11.11.2015
1.511
Adana Led tabela fiyatları

LED tabelaların en önemli özellikleri güneş ışığında da net bir görüntü vermeleridir. Kullanılan malzemelerin özellikleri olarak suya ve toza dayanıklı olarak üretilen tabelalarda farklı görsel çalışmalar yapılabilir. Özellikle hareketli yazıların ve değişen resimlerin yer aldığı Adana Led tabela fiyatları kullanılacak malzemeye ve hazırlanacak ölçüye göre farklılıklar gösterir. Hazırlanan ürünler kullanılacak olan mekânda sadece prize takılarak çalıştırılır. Gün içerisinde güneş ışınlarının konumuna göre parlaklık ayarı yapılabilen tabelalar son derece kullanışlıdır.

GÖZE ÇARPAN REKLAMLAR

Tabelaların asıl amacı marka görünürlüğünü sağlamak, bulunmak ve müşteri çekmektir. Farklı özelliklere göre belirlenen Adana Led tabela fiyatları iç veya dış mekâna göre farklılıklar gösterir. Kayar yazı sektörü müşteriler tarafından ilgi çeken ve bu sebeple istenen amaca tam ulaşılmasını sağlayan bir reklam çalışmasıdır. Işıklarda kullanılan renk, yazı, resim, logo, mesaj ve animasyon karakterler müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenir ve garantili servis verilir.

Hazırlanan tabelada yazılı olan mesajlar firma sahipleri tarafından basit bir program yüklenerek istendiğinde değiştirilebilir. Özellikle pasaj gibi kapalı alanlarda, acil ihtiyaç duyulan eczane ve anahtarcı gibi mekânlarda sık kullanılan ürün üzerinde kampanya duyuruları da yapılabilir. Teknolojinin gelişmesi ile hem tasarruflu hem de kaliteli görüntü hizmeti sunan Adana Led tabela fiyatları uzun kullanım süresi dikkate alındığında oldukça karlıdır. Renkli ışıklarla hazırlanan tabelalar gece görüşünü sağlamak ve ilgiyi çekmek için önemli bir görev üstlenirken beyaz renkli ışıklar ise daha çok genel kullanım için tercih edilir.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: