Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Adana Led Tabela

28.05.2018
1.984
Adana Led Tabela

Adana Led Tabela

Reklam amaçlı kullanılan ürünlerin olmazsa olmazlarından biri de Led tabelalardır. Tabela kullanımı tarihi çok eskilere dayanan bir olgudur. Tabi teknolojinin yeterli kadar gelişmediği dönemlerde tabelalar genellikle bir plaka üzerine firma isminin yazılması ya da çeşitli desenlerin işlenmesi ile yapılırdır. Daha sonraları ışıklı tabelalar gelişmeye başladı. Bunlar ise zamanla kendi içerisinde çeşitlendi. Seçenekler çoğalırken, tabela üreticileri ise, ışığın ve renklerin tabelalarda kullanımını geliştirmeye devam etti. Işık yayan ürünler arasında katılan Ledlerin tabela üretimine girmesiyle birlikte, daha dikkat çekici tabelalar elde etme imkanı doğdu. Adana Led tabelaüretimi yapan firmamız, en doğru seçenekler ile hizmet verir.

LEdlerin tabela sektörüne girmesiyle birlikte, yazılı tabelalar daha işlevsel hale gelmiştir. Daha önceleri sabit tabelaların ışıklandırılması sistemi kullanılırken Led kullanımı ile birlikte tabelaların daha dikkat çeker gelmesi sağlandı. Yarı iletken bir malzeme olan Ledler, fotonla temas ettiği zaman ışık vermeye başlar. Böylece ışıklandırma sistemi elde edilmiş olur. Tabela sisteminde ise ister sabit, ister kayan yazı şeklinde Led tabela imkanı vardır. Bu tabelaların bir bilgisayar sistemi ile senkronize edilmesi halinde yazılar değiştirebilir. Adana LEd tabela kayan ya da sabit yazılı sitemler ile dış ve iç ortamlarda kullanılabilecek şekilde üretim yapar.

Niçin Led Tabela

Bu konuda çalışan uzmanlar sabit ışıklar yerine yanıp sönen ışıkların daha çok dikkat çektiğini vurgular. Ayrıca Ledlerin daha az enerji harcaması tasarruf sağlar. Böylece ortaya çok düşük maliyet ile daha çok dikkat çeken bir görüntü çıkar. Ledler uzak mesafelerden bile rahatlıkla görülebilir. Kullanım alanı ise geniştir. Renkli olması ve renklerin canlı olması ise bir diğer avantajdır. Bu şekilde üretilen tabelalar kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Sinyalizasyondan, mimari aydınlatmaya kadar pek çok alanda Ledlerden yararlanılır. Dijital cihazların üzerinde bulunan paneller bile Ledler ile aydınlatılır. Bu kadar geniş bir kullanım imkanı sağlayan Led aydınlatmalar, tabelalar ile birleştiğinde ise daha etkili olur. Adana Led tabela üretimi yapan firmamız, bu konuda değişen ve gelişen teknoloji doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

   
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: