Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / foto / LED TABELA NASIL YAPILIR

LED TABELA NASIL YAPILIR

Tabela genel olarak dükkânlarda otellerde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Gösteriş olarak kişilerin ilgisini çekmektedir. Led tabela yapımında kullanılacak olan malzemelerin kaliteli olması gerekir. Ama en önemli olan malzeme ve tabelanın kaliteli olduğunu gösteren elektrik devre elemanlarıdır. Bir led tabelanın yapımı ince ve hassas teknik kullanılmaktadır. Eğer düşük kalitede bir tabela yaptırdıysanız genel olarak maksimum beş ay kadar kısa bir sürede renk tonunda azalma ya da sönme gözlenmektedir. Bu yüzden Led tabela kalitesin çok önemlidir.

LED TABELA YAPIMI NASIL OLUR?

Led tabela yapımında elektronik malzeme üzerinde dizilmiş olan pcb kartları bulunmaktadır. Bu sisteme baskı devre adı verilmektedir. Özellikle baskı devrelerde kaliteye önem veriyorsanız eğer epoksi kart kullanılması önerilmektedir. Bu kartların kullanılmasında ki amaç genleşmenin az olmaktadır. Bu sebepten dolayı nem çekme özelliği olmadığı için eğilip bükülme gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Led tabela kullanımı insanların iş potansiyelini arttırmaktadır. Standart tabelaya göre daha fazla etki yaratmaktadır.

Led tabela müşterilerin isteklerine göre tasarlanmaktadır. Bu tarz programları yazan teknik kişiler bulunmaktadır. Müşterilerden Led tabela yapımında hangi özelliklere sahip olmasını istediğini söylemektedir. Tasarımı renk seçimi ve pek çok konu da fikir sorulmaktadır. Standart tabelaya göre daha küçüktür. Bu duruma bağlı olarak tabela vergileri çok daha azdır. Led tabelaların birbirinden farklı olarak pek çok değişik yazı efekti bulunmaktadır. Led tabela sisteminde elektrik tüketimi de az olduğu için insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote

Check Also

YUSUF AYAZ KASABI CIZIR CIZIR SUCUKLARI Araz Reklam Dijital Baskı www.ArazReklam.com

Tabela genel olarak dükkânlarda otellerde ve daha pek çok alanda kullanılmaktadır. Gösteriş olarak kişilerin ilgisini …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.