Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Kartvizit

18.03.2015
1.439
Kartvizit

Bir işyeri, firma ya da holding sahibinin ilk intibayı güzel yaratması açısından ortak olacağı kişilere ya da müşterilerine ilk vermesi gereken şey; kartvizit olmalıdır. Kartvizitler o kişiye ait ad, soyad, numara ve o işyerinde pozisyonunun ne olduğunu bildiren işyeri kimliği denilebilir. Bu nedenle de gerek görsel açıdan gerekse kalite açısından yaptırmış olduğunuz kartvizitlerin hoş ve de profesyonel olması önemli bir detaydır.

Biz Araz Reklam firması olarak sizlere kartvizit hizmeti vermekteyiz. İsteklerinizi göz önüne alarak hazırlayacağımız bu kartlar sayesinde müşterilerinize ya da ortaklık adaylarınıza daha profesyonel görüneceksiniz. Kart kalitesi, yazım şekli ve de dizaynı açısından %100 kaliteli duran Araz Reklam firmamızın kartvizitleri ile diğer rakiplerinizden 1 adım daha öne geçeceksiniz.

Araz Reklam firmamız ile almış olduğumuz kartvizit siparişlerinizi en kısa sürede tamamlıyor ve size belirtmiş olduğumuz süre içerisinde teslimatını gerçekleştiriyoruz. 3 gün gibi kısa süre içerisinde alabileceğiniz hizmetimiz sayesinde müşterilerinize ve de iş ortaklarınıza kendinizi tanıtma imkanına sahip olacak; bu da işlerinizin daha profesyonel olmasını sağlayacak.

Sizlere sunmuş olduğumuz kartvizit hizmetimiz için uygun fiyat listeleri ve ekonomik hizmet paketleri ile ekonominizi zorlamadan kaliteli ve de profesyonel hizmet alacaksınız. Sizler için oluşturduğumuz ekibimiz ve güçlü referanslarımız ile sizleri Araz Reklam firmamıza bekliyor ya da sitemiz üzerinden iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Kartvizit hizmetimizi sizlere resmi web sitemiz üzerinden de sunmaktayız. Sitemize girerek yapmış olduğumuz çalışmalara referans olarak değerlendirip inceleme fırsatı bulursunuz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir soru ya da sorun karşısında da firmamızın müşteri hizmetleri sizin sorunlarını dinleyip sorularınızı cevaplıyor olacak. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızın İletişim bölümünden bizlere ulaşarak istek ya da şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Adana,Adana Reklam,Adana Tabela,Adana Led,Adana Led Tabela,Adana Dijital,Adana Dijital Baskı,Adana İmalat,Adana Montaj,Adana Reklam, Adana Reklam Tabela,Adana Reklam Ajansı,Adana Tabelacılar,Adana Ajans

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: