Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Home / Genel / İrsaliye

İrsaliye

Çoğumuz irsaliyenin kelime anlamını bilmemekteyiz. Sizlere yardımcı olması adına irsaliye, satılan bir malı bir yerden başka bir yere sevk ederken kullanılan, maliye onaylı, mal teslimini belgeleyen resmi belgedir. Malın satışını gerçekleştiren firma tarafından en az üç belge olacak şekilde düzenlenmektedir. Bir asıl ve bir suret malı alan kişiye bir suret taşıyıcıya diğer belge ise firmaya verilmek üzere kalmaktadır. Bulunan irsaliye tarih, seri, sıra numarası takiben kesilir, düzenlenmesinin ardından 7 gün içinde faturası kesilmek zorundadır. Sevki gerçekleştirilen malın cinsi, miktarı, nereden nereye sevk olduğu ve eşyanın teslim tarihi belirtilmek zorundadır. Kelimenin tam anlamıyla sabır, düzen ve disiplin isteyen bir iştir. Bu işlemleri en iyi şekilde yerine getiren kuruluş olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu disiplin altında elemanlarımız ve çalışanlarımızla en iyi kalitede sunduğumuz iş imkanını sizler için sınırsız bir şekilde sunmaya çabalıyoruz. Çalışmaların gelişmesi, güncellenmesi konusu düzenli hizmet isteyen bir kuruluştur. Sadece görselliğe önem vermeyerek teknolojik gelişmelere uygun, doğru bilgi ile sınırsızlaştırılan, kendinden değer katan bir firma olarak en başarılı noktaya erişmek sayılı firmaların harcıdır. Bu konuda firmamız sizlere sunduğu geniş imkan ve yetkilerle sınırsız hizmet vermektedir.

Disiplin ve düzen içerisinde işlerini yerine getiren çalışanlarımız sayesinde işlerimiz aksamamakta ve en iyi şekilde yerine getirilmektedir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Check Also

YUSUF AYAZ KASABI CIZIR CIZIR SUCUKLARI Araz Reklam Dijital Baskı www.ArazReklam.com

Çoğumuz irsaliyenin kelime anlamını bilmemekteyiz. Sizlere yardımcı olması adına irsaliye, satılan bir malı bir yerden …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.