Meydan Mahallesi 39033 Sokak No:3/A Seyhan / ADANA
trende

Fatura

18.03.2015
1.267
Fatura

Sattığınız malın ya da verdiğiniz hizmetin karşılığını alabilmeniz için müşterinin ödediği para miktarını gösteren ve belgeleyen fatura, her işletmenin kesme zorunluluğu olan yasal bir belgedir.

Bu belgede bulunması gereken bilgiler arasında; Fatura ibaresi, Maliye Bakanlığı Klişesi ya da noter tasdik mührü, Gönderilen Malın Cinsi ve Miktarı, Fatura düzenleyenin Adı, Ticaret Ünvanı, İş Adresi, Bağlı Olduğu Vergi Dairesi ve Hesap Numarası, Malın Nereye ve Kime Verildiği; Müşterinin Adı varsa Ticari Ünvanı, Adresi, varsa Vergi Dairesi ve Hesap Numarası, Faturanın Seri ve Müteselsil Sıra Numarası, Faturanın düzenlenme tarihi ve saati, Faturayı düzenleyenin imzası, Anlaşmalı matbaa ile ilgili bilgiler ve KDV oranı ve tutarı gibi bilgilerin fatura üzerinde yer almalıdır.

En az üç örnek hazırlanması gereken faturalar kendinden karbonlu ya da karbonsuz şekilde dizayn edilir. Fatura bastırmak için sizden istenen belgeler arasında şirketler için: Vergi Levhası Fotokopisi, İmza sirküleri ve Son aya ait tahakkuk fişi yer almaktadır. Şahıs firmaları için: Nüfus cüzdan fotokopisi, Vergi Levhası Fotokopisi ve Son aya ait tahakkuk fişi gerekmektedir. Fatura bastırmak bu kadar detay gerektirirken Araz Reklam firması olarak sizlere sınırsız hizmet ve de destek sağlıyoruz.

Fatura basımı yapabilmek için Maliye Bakanlığı ile anlaşmalı olmak zorunda olan matbaalardan fatura basımı yaptırabilirken Araz Reklam da bu anlaşmayı sağlayarak, fatura basmaya yetkilidir. Siz de tüm reklam işlerinizin yanı sıra resmi evrak olan faturalarınızı Araz Reklam firmamıza yaptırarak, bütün işlerinizi bir arada yaptırarak zamandan ve ücretlendirme avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Son derece önemli olan yasal belgelerinizi Araz Reklam firmamız ayrıcalığında sorunsuz bir şekilde basımını gerçekleştirerek, bu yasal sorumluluğu tamamlayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz. Araz Reklam firmamız ile fatura ve reklam işlerinizi özen ve itina ile gerçekleştirerek size müşteri memnuniyeti odaklı olarak teslim edecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: